K objednávce nad 600 Kč rozdáváme Arašídové máslo ZDARMA. Možný výběr z másel s mlečnou čokoládou, hořkou čokoládou a bílou čokoladou. Variantu arašídového másla je NUTNÉ SI VYBRAT V POSLEDNÍ FÁZI NÁKUPNÍHO KOŠÍKU!

Účinky L-Argininu a proč je pro nás tak významný??

 

Nejdříve si aminokyselinu L-Arginin představíme, abychom pochopili, proč je pro nás tak důležitý.L-Arginin patří mezi semi-esenciální aminokyseliny, což znamená, že si tuto aminokyselinu lidský organismus za určitých podmínek nedokáže vytvořit sám a tak je jeho příjem nezbytný. L-Arginin si tělo nedokáže vytvořit samo v období růstu/vývoje nebo pokud je organismus vystaven chronickému onemocnění.

 

Pokud si aminokyselinu L-Arginin tělo nedokáže vytvořit samo, je nezbytný její přísun z potravy. L-Arginin je moderní doplněk stravy, který se dnes dá sehnat téměř všude ve formě tobolek případně prášku. L-Arginin se samozřejmě také objevuje v potravinách jako jsou oříšky, cizrna, sója, maso (Kuřecí i hovězí), mořské plody, hnědá rýže mnoho dalších zdrojů. Když tedy budeme mít pravidelnou a vyváženou stravu, organismus dostane dostatečné množství L-Argininu a není potřeba jeho suplementace z jiných zdrojů.

 

L-Arginin má významný vliv na kardiovaskulární systém, jelikož je nezbytný pro vznik oxidu dusnatého (NO) resp. Oxid dusný je v těle vytvářen právě z L-Argininu. Oxid dusný je důležitý v lidském organismu pro průchodnost cév, jelikož způsobuje vazodilataci (roztažení cév) která má významný vliv na snižování krevního tlaku a mnoho dalších účinků.

 

Účinky L-Argininu:

 

-Rozšiřování cév

-Významný vliv na snižování krevního cukru

-Snižovaní krevního tlaku

-Rychlejší regenerace a rekonvalescence

-Zlepšuje zásobování srdce a mozku kyslíkem

-Zlepšuje prokrvení

-Kvalitnější spermatogeneze

 

L-Arginin je nejvíce využívaný sportovci, ale jeho přísun by neměl podceňovat nikdo z nás. Pro pacienty trpící vysokým krevním tlakem, může být Arginin skvělým pomocníkem.

L-Arginin u nás na ProfiDoplnkyStravy.cz naleznete v různých formách – doporučujeme vybrat naše akční balení Golden nature L-Arginin 2+1 Zdarma

Blog

Ženšen pravý, zázračná bylina dlouhověkosti?

Ženšen pravý pod latinským názvem Panax ginseng je jednou z nejstarších, nejznámějších a nejužívanějších bylin na světě. Tato zázračná bylina je také nazývána Všehoj ženšenový a není tomu je tak pro nic za nic. Tuto přezdívku Ženšen získal díky svému skvělému a širokému spektru působení na organismus.

04.06.2019


Reishi a její efekt, proč bychom ji měli užívat??

Reishi známa pod českým názvem jako lesklokorka lesklá je pravděpodobně jednou z nejstarších medicinálních hub spadající do tradiční čínské medicíny. První poznatky o této nedocenitelné houbě jsou známi již před více jak 3000 lety, kdy Reishi byla využívaná mocnými císaři již ve starověké Číně.

 

05.05.2019


Cordyceps sinensis CS-4 – zázrak tradiční čínské medicíny??

Cordyceps sinensis nebo-li Housenice čínská patří mezi jednu z nejvíce ceněných medicinálních hub spadající do tradiční čínské medicíny. Tato výjimečná houba má poměrně pestrou historii a první poznatky o Cordycepsu jsou evidovány před více jak 500 lety, kdy jej využívali pro své blahodárné účinky Asijští císaři.

21.04.2019


Provozovatel webu, Doplň Vitamín s.r.o, se sídlem Roháčova 145/14, Praha 3 - Žižkov, 130 00, IČ: 04693787, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím