Good Nature Express Diet 5denní dieta proteinová 20 x 55g

Popis:
Během 5denní diety Express Diet jsou tělu dodávané velmi kvalitní přírodní bílkoviny za současného snížení přísunu sacharidů, tuků a energie, která se dostává pod hranici 850 kcal za den. Díky tomu, že obyčejně jsou pro tělo prvotním zdrojem energie sacharidy, tak se tyto při jejich omezenému přísunu během 5denní diety Express Diet rychle spotřebují a hlavním zdrojem energie se tak stává uložený tuk. Tato metabolická změna se jmenuje ketóza a režim stravování ketonová dieta. Pravidelným přísunem kvalitních bílkovin během ketózy se zabraňuje spalování svalové hmoty a podporuje se spalování tuků.

 

Good Nature Express Diet je antikatabolická ketonová dieta pro regulaci hmotnosti, která využívá přednostní spalování tuků za součastného zachování svalové hmoty. Tato metoda byla vyvinuta na univerzitě v Harvardu na základě dlouholetého výzkumu profesora G. L. Blackburna. Pro svoji bezpečnost a skvělé výsledky byla dieta s nadšením okamžitě přijata veřejností po celém světě. 5denní dieta Express Diet se vyrábí ve Finsku, které je známé svým kladným postojem ke všemu zdravému a zároveň k vstřícnému postoji k přírodě.

 

Good Nature Express Diet 5denní proteinová dieta obsahuje 20 jídel po 50 gramech, což jsou čtyři chutné pokrmy na každý den. Všechna jídla mají nízký obsah kJ, tuků a sacharidů a naopak obsahují vysoký podíl rostlinných a mléčných bílkovin a vlákniny. K snídani jsou určeny sladké ovesné kaše s kousky pečlivě vybíraného ovoce, které vás spolehlivě nastartují do nového dne. Husté a syté polévky, jenž jsou ochucené přírodními složkami bez glutamanu sodného a bez lepku, jsou ideální variantou chutného a vydatného oběda nebo večeře. Ale co když přijde chuť na sladké? Pak budete mít k dispozici sladké koktejly a smoothies, na kterých si můžete bez pocitů viny smlsnout kdykoliv během dne!

 

Výhody Express Diety:
- jednoduché dodržování diety bez pocitu hladu a špatné nálady
- zaručuje dostatek vitality
- není potřebný žádný pohyb navíc
- je bez jojo efektu
- rychlá a jednoduchá příprava instantních pokrmů
- není potřeba výživového poradce
- obsahuje přírodní proteiny té nejvyšší kvality
- obsahuje pouze 850 kcal na den
- poskytuje tělu všechny potřebné látky jako při normální stravě s energetickým obsahem 2000 kcal na den

 

Dávkování:
5denní úplná náhrada stravy pro regulaci tělesné hmotnosti: 4 porce 5denní proteinové diety denně. K snídani jsou určeny kaše, k obědu a večeři polévky, koktejly a smoothie můžete zařadit do jídelníčku kdykoliv během dne.
Částečná náhrada stravy: 2-3 porce proteinové diety denně zkombinovat s 1 až 2 běžnými jídly. Pokud chcete Express Diet mít jako náhradu jednoho nebo více denních jídel pro regulování tělesné hmotnosti, je vhodná jen jako součást diety se sníženou energetickou hodnotou a ostatní potraviny musí být její nevyhnutnou součástí. Doporučujeme i běžná jídla volit s vyšším obsahem bílkovin, kombinovat je se zeleninou a snížit množství sacharidů. Denní příjem doporučujeme udržet pod 1500 kcal.

 

Upozornění
Dietní program Express Diet je nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, pro osoby, které se nacházejí v období rekonvalescence po nemoci nebo operaci, pro osoby s poruchou příjmu potravy, osoby trpící dnou, diabetes a jinými metabolickými nemocemi nebo nemocemi ledvin a jater. Dieta není vhodná ani pro seniory a lidi, kteří trpí podváhou, případně alergií na některou ze složek obsažených v produktu.

 

Symptomy, které se mohou projevit během prvního týdne ketonové diety:
Glykogen (zásobní forma sacharidů) uložených v těle vydrží 1 až 2 dny, během kterých můžete pociťovat hlad.
Třetí a čtvrtý den se mohou u některých lidí vyskytnout problémy s koncentrácí, takže můžete být roztržití nebo pociťovat bolesti hlavy. U většiny jedinců se naopak nemusí projevit ani jeden z těchto příznaků a můžete se cítit úplně normálně.
Od 4 až 5 dne se bude vaše energetická hladina zvyšovat a kvalita spánku zlepšovat.
Při bolestech hlavy můžete užít léky proti bolesti.
Nedostatek soli a tekutin je nejčastějším důvodem únavy a závratí během ketózy. Na základě zkušeností proto doporučujeme několik zrnek mořské soli zapít velkým množstvím vody. Během půl hodiny byste se měli cítit lépe.

 

Sledovaní ketózy: Svoji hladinu ketonů můžete sledovat pomocí proužků Dia Phan nebo Keto Phan, které se dají běžně zakoupit v lékárnách.
Zápach acetonu v dechu je jedním z ukazatelů ketózy.
Dodržujte pitný režim v rozsahu 2-3 litry vody, minerální vody, případně jiných nekalorických tekutin denně! Do nápojů si můžete přidat nekalorická sladidla, doporučujeme zdravé varianty ve formě xylitolu nebo stévie. 
Káva a čaj jsou povolené nápoje, ale do pitného režimu se nezapočítávají, ale naopak si je musíte od zkonzumovaných tekutin odečíst!

 

Alergeny:
Rajčatová polévka: Sója
Sýrová polévka: Sója, mléčné bílkoviny
Žampionová polévka: Sója, mléčné bílkoviny
Polévka s kuřecí příchutí: Sója, mléčné bílkoviny
Jablečno-skořicová kaše:  Sója, mléčné bílkoviny, lepek
Vanilkovo-makinová kaše: Sója, mléčné bílkoviny, lepek
Čokoládovo-malinový koktejl: Sója, mléčné bílkoviny
Jahodový smoothie: Sója, mléčné bílkoviny

 

Obsah:
2 ks vanilkovo-malinová kaše, 3 ks jablkovo-skořicová kaše, 2 ks rajčatová polévka, 3 ks sýrová polévka, 3 ks polévka s kuřecí příchutí, 2 ks žampionová polévka, 2 ks jahodový smoothie, 3 ks čokoládový koktejl s malinami.

 

Země původu:
Finsko

 

Průměrné výživové údaje:
Rajčatová polévka (1 porce): Energie: 881 kJ / 211 kcal; Tuky: 5,6 g; Sacharidy: 19 g; Bílkoviny: 22 g; Vláknina: 5,4 g; Laktóza: 0 g
Sýrová polévka (1 porce): Energie: 864 kJ / 207 kcal; Tuky: 6,7 g; Sacharidy: 9,5 g; Bílkoviny: 26 g; Vláknina: 3,4 g; Laktóza: 7 g
Žampionová polévka (1 porce): Energie: 840 kJ / 201kcal; Tuky: 6,5 g; Sacharidy: 11 g; Bílkoviny: 23 g; Vláknina: 4,0 g; Laktóza: 7,7 g
Polévka s kuřecí příchutí (1 porce): Energie: 852 kJ / 204 kcal; Tuky: 6,5 g; Sacharidy: 14 g; Bílkoviny: 22 g; Vláknina: 5,4 g; Laktóza: 8 g
Jablečno-skořicová kaše (1 porce): Energie: 850 kJ / 202 kcal; Tuky: 4,2 g; Sacharidy: 18 g; Bílkoviny: 21 g; Vláknina: 3,1 g; Laktóza: 0,11 g
Vanilkovo-malinová kaše (1 porce): Energie: 842 kJ / 200 kcal; Tuky: 4,8 g; Sacharidy: 18 g; Bílkoviny: 19 g; Vláknina: 2,8 g; Laktóza: 0,11 g
Čokoládovo-malinový koktejl (1 porce): Energie: 867 kJ / 207 kcal; Tuky: 3,3 g; Sacharidy: 18 g; Bílkoviny: 24 g; Vláknina: 3,5 g; Laktóza: 0,11 g
Jahodový smoothie (1 porce): Energie: 864 kJ / 206 kcal; Tuky: 3,0 g; Sacharidy: 21 g; Bílkoviny: 24 g; Vláknina: 2,5 g; Laktóza: 0,11 g


Mohlo by Vás zajímat

Blog

Doplňky stravy WoldoHealth - německá kvalita za přijatelné ceny.

Značka Woldohealth je mladá dynamická firma, která byla založena v německu před pár lety, kde se bleskově dostala do popředí tamního trhu v sekci doplňků stravy.

10.10.2018


Melatonin - Pomocník při problémech se spaním.

Melatonin je hormon vyskytující se přirozeně v lidském organismu, který je produkován epifýzou. Melatonin má v lidském těle mnoho důležitých úloh, mezi které patří také regulace spánku. Nejvyšší koncentrace Melatoninu je za tmy, kdy dokáže regulovat spánkové cykly/fáze. Proto se mu také říká spánkový hormon neboli hormon tmy.

22.09.2018


Maca peruánská a její neuvěřitelná přírodní síla!!

Maca patří mezi jednu z nejstarších bylin na světě, již starověcí Inkové ji využívali pro své blahodárné účinky, zejména v posilování psychické a fyzické odolnosti, dodání energie a samozřejmě nesmíme zapomenout na její silné afrodiziakální účinky působící jak na ženy, tak muže.

14.09.2018


Provozovatel webu, Doplň Vitamín s.r.o, se sídlem Roháčova 145/14, Praha 3 - Žižkov, 130 00, IČ: 04693787, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím