VITO LIFE - Echinacea 100 tbl

 Echinacea (Třapatka) pomáhá:
- k rychlému a účinnému posílení imunity, zejména
při chřipce, nachlazení a celkovém oslabení organismu
- v době zvýšeného výskytu infekčních onemocnění
- při celkovém oslabení organismu

 

Kořen třapatky patří mezi nejúčinnější stimulátory imunitního systému organismu. Doporučuje se proto jeho použití při nachlazení, kašli a podobných potížích horních cest dýchacích. Vzhledem k antivirovým a antibakteriálním účinkům je vhodné přípravek užívat zejména v době výskytu chřipek, angín apod. Pravidelné užívání pomáhá snižovat riziko výskytu řady zdravotních potíží.

 

Užívání: 1 tobolka denně (nejlépe ráno).

Složení: Echinacea 400 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý).

Balení obsahuje: 100 tobolek (dávka na 100 dní).Upozornění: Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem. Doplněk stravy, nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Minimální trvanlivost do data uvedeném na etiketě.

Společnost VITO LIFE působí v České republice již od roku 2011. Od svého vzniku se věnuje výzkumu, vývoji a distribuci kvalitních a účinných produktů. Již v prvním roce se stala jednou z předních firem, které na český trh dodávají vysoce kvalitní čistě přírodní produkty. Známé heslo říká: „V přírodě je síla.“ a naším hlavním cílem je zprostředkovat tuto sílu našim zákazníkům. Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a čistost našich produktů. Naše doplňky stravy vám pomohou v péči o vaše zdraví i krásu.


Mohlo by Vás zajímat

Dárek zdarma

Chlorella Naturalis - 250g

Chlorella Naturalis - 250g

Skladem do 3 dnů

879 Kč 839 Kč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku